HABERLER
02/12/2023
BC CUP 2023-2024 SEZONU 3. VE 4. HAFTA PROGRAMI BELLİ OLDU
Basketball Challenge Cup'ta 2023-2024 sezonu heyecanı başlıyor. İşte 3. ve 4. haftanın programları... 

BC CUP 3. HAFTA MAÇ PROGRAMI
           
4 ARALIK 2023 PAZARTESİ   ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
20:30 İSTANBUL CEDARS     PURPLE COBRAS D2 AGR
21:40 İİSK WEST GLOBAL     MAGİCBALL D2 BGR
           
5 ARALIK 2023 SALI   ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
20:30 ÇENGELKÖY BASKETBOL     BEŞİKTAŞ TOPÇULARI D2 AGR
21:40 İSTANBUL BAROSU     KAYA JUWELİER D1 AGR
           
6 ARALIK 2023 ÇARŞAMBA   ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
20:30 GOİDEA BULLS     ÇIKMAZ BASKETBOL D2 CGR
21:40 ÇOTANAK     İSTANBUL BAROSU B D2 CGR
           
7 ARALIK 2023 PERŞEMBE   ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
20:30 İSTANBUL BAROSU KSK     BLUES IŞIK AKADEMİSİ D2 BGR
21:40 DARÜŞŞAFAKALILAR DERN.     S.A.H. YOĞURTÇU BK D2 CGR
           
8 ARALIK 2023 CUMA   ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
20:30 TEKNİK GRAFİT     TAKOZLAR BASKETBOL D2 BGR
21:40 DİNAMO     TULPARS BASKETBOL D1 BGR
 

BC CUP 4. HAFTA MAÇ PROGRAMI
           
11 ARALIK 2023 PAZARTESİ   ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
20:30 TEAMSYSTEM     REMAX İDEA D1 AGR
21:40 EFSANE SK     İNFERNO D1 BGR
           
12 ARALIK 2023 SALI   ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
20:30 CELTİC IRİSH PUB     PAŞABAHÇE D2 AGR
21:40 KINGSTANBUL     VEFA GOATS D2 CGR
           
13 ARALIK 2023 ÇARŞAMBA   ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
20:30 KÖRFEZ DALGASI     YUGOS BASKET D1 AGR
21:40 UBA     KLAN CADDEBOSTAN D2 BGR
           
14 ARALIK 2023 PERŞEMBE   ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
20:30 ELİT AKADEMİ     ETİYA BASKETBOL D2 AGR
21:40 HEROES     HAYDARPAŞA LİSESİ D1 BGR
           
15 ARALIK 2023 CUMA   ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
20:30 ŞİŞLİ     ÖZGÜRLÜK JK D1 BGR
21:40 AKF SÜPERSONİC     LE MERİDİEN D2 BGR
 

devamını oku >>
25/11/2023
BC CUP 2023-2024 SEZONU 1. HAFTA PANORAMASI
Basketball Challenge Cup'ta 2023-2024 sezonu 1. hafta panoraması belli oldu.

Haftanın panoramasını takip etmek için tıklayınız.
devamını oku >>
20/11/2023
BC CUP 2023-2024 SEZONU 1. VE 2. HAFTA PROGRAMI BELLİ OLDU
Basketball Challenge Cup'ta 2023-2024 sezonu heyecanı başlıyor. İşte 1. ve 2. haftanın programları... 

BC CUP 1. HAFTA MAÇ PROGRAMI
           
21 KASIM 2023 SALI   ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
20:30 KOLOMBİYA 2014     DARÜŞŞAFAKALILAR DERN. D2 CGR
21:45 KLAN CADDEBOSTAN     MAGİCBALL D2 BGR
           
22 KASIM 2023 ÇARŞAMBA   ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
20:30 ELİDEMİR MUTFAK SAN.     PİLATES & THERAPY D1 AGR
21:45 ÇENGELKÖY BASKETBOL     ETİYA BASKETBALL D2 AGR
           
23 KASIM 2023 PERŞEMBE   ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
20:30 KOŞUYOLU BAKSETBOL     TEAMSYSTEM D1 AGR
21:45 S.A.H YOĞURTÇU BK     KİNGSTANBUL D2 CGR
           
24 KASIM 2023 CUMA   ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
20:30 İSTANBUL HUKUK FAKÜLTESİ     RHİNOS D2 AGR
21:45 REMAX İDEA     KÖRFEZ DALGASI D1 AGR
 

BC CUP 2. HAFTA MAÇ PROGRAMI
           
27 KASIM PAZARTESİ   ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
20:30 HAYDARPAŞA LİSESİ     ŞİŞLİ D1 BGR
21:45 VEFA GOATS     ACIBADEM BASKET D2 CGR
           
28 KASIM SALI   ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
20:30 İSTANBUL CEDARS     PAŞABAHÇE D2 AGR
21:45 İİST WEST GLOBAL     BLUES İSTANBUL IŞIK AKD D2 BGR
           
29 KASIM ÇARŞAMBA   ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
20:30 YILDIRIMSPOR     TEKNİK GRAFİT D2 BGR
21:45 TAKOZLAR BASKETBOL     UBA D2 BGR
           
30 KASIM PERŞEMBE   ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
20:30 ELİT AKADEMİ     CELTİC IRISH PUB D2 AGR
21:45 İNFERNO     HEROES D1 BGR
           
1 ARALIK CUMA   ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
20:30 ÖZGÜRLÜK JK     DİNAMO D1 BGR
21:45 EKİNATA     EFSANE SK D1 BGR
 

devamını oku >>
17/11/2023
BC CUP'TA 2023-2024 SEZONU KURA ÇEKİMİ YAPILDI
Basketball Challenge Cup'ta 2023-2024 sezonu grupları 17 Kasım 2023 Cuma günü Sheraton İstanbul Levent'te gerçekleştirilen kura çekimi ile belirlendi.

DİVİSİON 1 A GRUBU
1. TAKIM   PİLATES & THERAPY
2. TAKIM REMAX İDEA
3. TAKIM KAYA JUWELİER
4. TAKIM KOŞUYOLU BASKETBOL
5. TAKIM TEAMSYSTEM
6. TAKIM İSTANBUL BAROSU
7. TAKIM KÖRFEZ DALGASI
8. TAKIM ELİDEMİR MUTFAK SAN.
9. TAKIM YUGOS BASKET

DİVİSİON 1 B GRUBU
1. TAKIM   EFSANE SK
2. TAKIM ÖZGÜRLÜK JK
3. TAKIM HEROES
4. TAKIM HAYDARPAŞA LİSESİ
5. TAKIM ŞİŞLİ
6. TAKIM İNFERNO
7. TAKIM DİNAMO
8. TAKIM EKİNATA
9. TAKIM TULPARS BASKETBOL

DİVİSİON 2 A GRUBU
1. TAKIM   PAŞABAHÇE
2. TAKIM CELTİC IRISH PUB
3. TAKIM ELİT AKADEMİ
4. TAKIM İSTANBUL CEDARS
5. TAKIM İSTANBUL HUKUK FAK.
6. TAKIM ÇENGELKÖY BASKETBOL
7. TAKIM BEST BASKETBOL
8. TAKIM BEŞİKTAŞ TOPÇULARI
9. TAKIM RHİNOS
10. TAKIM PURPLE COBRAS


DİVİSİON 2 B GRUBU
1. TAKIM   BLUES İSTANBUL
2. TAKIM İSTANBUL BAROSU KSK
3. TAKIM AKF SUPERSONİCS
4. TAKIM İİST WEST GLOBAL
5. TAKIM YILDIRIMSPOR
6. TAKIM TAKOZLAR BASKETBOL
7. TAKIM KLANCADDEBOSTAN
8. TAKIM UBA
9. TAKIM TEKNİK GRAFİT
10. TAKIM MAGİCBALL

DİVİSİON 2 C GRUBU
1. TAKIM   DARÜŞAFAKALILAR DER.
2. TAKIM İSTANBUL BAROSU B
3. TAKIM ÇOTANAK
4. TAKIM KOLOMBİYA 2014
5. TAKIM S.A.H YOĞURTÇU BK
6. TAKIM VEFA GOATS
7. TAKIM X
8. TAKIM ACIBADEM BASKET
9. TAKIM KINGSTANBUL
10. TAKIM ÇIKMAZ BASKETBOL

devamını oku >>
15/09/2023
BC CUP'TE 2023-2024 SEZONU KAYITLARI BAŞLADI
2023-2024 sezonu heyecanına hazır mısınız? Basketball Challenge Cup'ta 2023-2024 sezonu için kayıtlar başladı. Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz. 

0532 455 72 77
0539 329 38 89
devamını oku >>
01/06/2023
BC CUP DIVISON 1'DE ŞAMPİYON İSTANBUL BAROSU
Basketball Challenge Cup Division 1'de şampiyon finalde Sporzy Bees'i 67-58'lik skorla mağlup eden İstanbul Barosu oldu.
devamını oku >>
PUAN DURUMU
BİZİ TAKİP EDİN
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 | BcCup
design