• GÜRPINAR SU BC CUP 2018 10.HAFTA MAÇ PANORAMASI
  • GÜRPINAR SU BC CUP 2018 12.HAFTA MAÇ SONUÇLARI
  • GÜRPINAR SU BC CUP 2018 14.HAFTA MAÇ PROGRAMI
  • GÜRPINAR SU BC CUP 2018 13.HAFTA MAÇ PROGRAMI
  • GÜRPINAR SU BC CUP 2018 9.HAFTA MAÇ PANORAMASI
  • GÜRPINAR SU BC CUP 2018 11.HAFTA MAÇ SONUÇLARI
  • GÜRPINAR SU BC CUP 2018 12.HAFTA MAÇ PROGRAMI
  • GÜRPINAR SU BC CUP 2018 11.HAFTA MAÇ PROGRAMI
HAFTANIN EN İYİLERİ
HAFTANIN
TAKIMI
HAFTANIN
OYUNCUSU
HAFTANIN
ANTRENÖRÜ
HAFTANIN
BEŞİ
HAFTANIN TAKIMI
HAFTANIN OYUNCUSU
HAFTANIN KOÇU
HAFTANIN BEŞİ
HABERLER
<<   önceki haber
sonraki haber   >>
  • 15/02/2018
    GÜRPINAR SU BC CUP 2018 10.HAFTA MAÇ PANORAMASI
    GÜRPINAR BC CUP 10. HAFTA PANORAMASI
       
    HAFTANIN BEŞİ  
    SADIK ÖZGÜL CLUB SPORIUM
    ILGIN YILDIZ İSTANBUL BAROSU
    ÖMER ÇİNÇİNOĞLU ÇAĞDAŞLAR
    MUHAMMED SAFTER HAREM'S TEAM
    MURAT DARAGENLİ KADIKÖY BELEDİYESİ
       
    HAFTANIN İKİNCİ BEŞİ  
    EMİN DOĞAN GENYAP İNŞAAT
    HAKAN GÜRSU ELİT AKADEMİ
    BERKAY VAHAPOĞLU TIBBİYE
    TOLGA KARA BARIŞ DOLAPDERE
    GÖKHAN YÜCEL CULB SPORIUM
       
    HAFTANIN OYUNCUSU  
    AYTEK GÜÇETİL LINERIS SOLUTIONS
       
    HAFTANIN TAKIMI  
    LINERIS SOLUTIONS  
       
    HAFTANIN ANTRENÖRÜ  
    TUĞKAN BİÇİCİ ELİT AKADEMİ
       
    HAFTANIN MAÇI  
    GÖZTEPE BASKET & İSTANBUL BAROSU MAÇI
       
    HAFTANIN SAVUNMA TAKIMI  
    GENYAP İNŞAAT  
       
    HAFTANIN HÜCUM TAKIMI  
    TIBBİYE  

    haberin devamı >>
  • 10/02/2018
    GÜRPINAR SU BC CUP 2018 12.HAFTA MAÇ SONUÇLARI
     GÜRPINAR SU BC CUP 12. HAFTA MAÇ SONUÇLARI
               
    5 ŞUBAT PAZARTESİ ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    20:30 GSK 48 33 GÜRSOY GROUP BGR
    21:45 MARAŞLI KUYUMCULUK 56 86 BİZİMKENT DOĞA AGR
               
    6 ŞUBAT SALI ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    20:30 ELİT AKADEMİ 36 55 GENYAP İNŞAAT DGR
    21:45 THE MARMARA 61 51 TİTAN AKADEMİ DGR
               
    7 ŞUBAT ÇARŞAMBA ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    20:30 SHELL 40 75 İSTANBUL TIP FAK. AGR
    21:45 TEAM SYSTEM 56 52 BARIŞ DOLAPDERE AGR
               
    8 ŞUBAT PERŞEMBE ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    20:30 CADDEBOSTAN NETS 25 99 KADIKÖY BELEDİYESİ CGR
               
    9 ŞUBAT CUMA ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    20:30 ALA 52 56 DİŞ HEKİMLİĞİ FAK. BGR
    21:45 ARKAS 51 74 DARÜŞŞAFAKA MEZ. CGR

    haberin devamı >>
  • 05/02/2018
    GÜRPINAR SU BC CUP 2018 14.HAFTA MAÇ PROGRAMI
     GÜRPINAR SU BC CUP 14. HAFTA MAÇ PROGRAMI
           
    19 ŞUBAT PAZARTESİ ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    20:30 GENYAP İNŞAAT THE MARMARA DGR
    21:45 CLUB SPORİUM ELİT AKADEMİ DGR
           
    20 ŞUBAT SALI ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    20:30 GÖZTEPE BASKET GAZELLA YELKOVAN DGR
    21:45 LİNERİS SOLUTİONS VOGUE ESTETİK DGR
           
    21 ŞUBAT ÇARŞAMBA ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    20:30 TİTAN AKADEMİ İSTANBUL BAROSU DGR
    21:45 DİŞ HEKİMLİĞİ FAK. DİNAMO BGR
           
    22 ŞUBAT PERŞEMBE ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    20:30 DARÜŞŞAFAKA MEZ. CADDEBOSTAN NETS CGR
    21:45 SHELL MSK AGR
           
    23 ŞUBAT CUMA ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    20:30 EDY İNŞAAT ARMADA AGR
    21:45 MARAŞLI KUYUMCULUK DEFENDERS AGR

    haberin devamı >>
  • 05/02/2018
    GÜRPINAR SU BC CUP 2018 13.HAFTA MAÇ PROGRAMI
     GÜRPINAR SU BC CUP 13. HAFTA MAÇ PROGRAMI
           
    12 ŞUBAT PAZARTESİ ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    20:30 GÜRSOY GROUP DENİZBANK PLUS BGR
    21:45 BİZİMKENT DOĞA GÜLFORM MATBAA AGR
           
    13 ŞUBAT SALI ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    20:30 İSTANBUL TIP FAK. MARAŞLI KUYUMCULUK AGR
    21:45 DEFENDERS SHELL AGR
           
    14 ŞUBAT ÇARŞAMBA ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    20:30 ARMADA TEAM SYSTEM AGR
    21:45 TIBBİYE KIRMIZI BGR
           
    15 ŞUBAT PERŞEMBE ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    20:30 BARIŞ SOLAPDERE EDY İNŞAAT AGR
    21:45 GSK HONEY BADGERS BGR
           
    16 ŞUBAT CUMA ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    20:30 RİSİNG İNŞAAT SUADİYE SUPERSONİCS CGR
    21:45 KAAN MAVİ BİRLİK CGR

    haberin devamı >>
  • 05/02/2018
    GÜRPINAR SU BC CUP 2018 9.HAFTA MAÇ PANORAMASI
    GÜRPINAR BC CUP 9. HAFTA PANORAMASI
       
    HAFTANIN BEŞİ  
    HAKAN MEŞE HONEY BADGERS
    KAAN GÖKKAYA SUADİYE SUPERSONIC
    EREN ATAMER BİZİMKENT DOĞA
    SERDAR ALHAS MSK
    HAKAN HIDIR MSK
       
    HAFTANIN İKİNCİ BEŞİ  
    BURAK ERGÜLMEZ GÜRSOY GROUP
    BERKE GÖKTAŞ BİZİMKENT DOĞA
    ANIL ACAR SUADİYE SUPERSONIC
    EMRECAN DOMAÇ MSK
    TAHA BERK AYAKSIZ ARMADA
       
    HAFTANIN OYUNCUSU  
    İSMAİL BÜLBÜL HONEY BADGERS
       
    HAFTANIN TAKIMI  
    SUADİYE SUPERSONIC  
       
    HAFTANIN ANTRENÖRÜ  
    SERKAN HACIOĞLU BİZİMKENT DOĞA
       
    HAFTANIN MAÇI  
    ARMADA & MSK MAÇI  
       
    HAFTANIN SAVUNMA TAKIMI  
    BİZİMKENT DOĞA  
       
    HAFTANIN HÜCUM TAKIMI  
    HONEY BADGERS  

    haberin devamı >>
  • 05/02/2018
    GÜRPINAR SU BC CUP 2018 11.HAFTA MAÇ SONUÇLARI
     GÜRPINAR SU BC CUP 11. HAFTA MAÇ SONUÇLARI
               
    29 OCAK PAZARTESİ ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    20:30 SUADİYE SUPERSONİCS 34 54 OLD STARS CGR
    21:45 HONEY BADGERS 71 47 DİŞ HEKİMLİĞİ FAK. BGR
               
    30 OCAK SALI ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    20:30 MSK 44 30 DEFENDERS AGR
    21:45 DİNAMO 52 61 ÇAĞDAŞLAR BGR
               
    31 OCAK ÇARŞAMBA ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    20:30 DARÜŞŞAFAKA MEZ. 47 65 KAAN CGR
    21:45 GÜLFORM MATBAA 75 54 ARMADA AGR
               
    1 ŞUBAT PERŞEMBE ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    20:30 RİSİNG İNŞAAT 54 35 CADDEBOSTAN NETS CGR
    21:45 İSTANBUL BAROSU 54 55 LİNERİS SOLUTİONS DGR
               
    2 ŞUBAT CUMA ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    20:30 VOGUE ESTETİK 46 54 GÖZTEPE BASKET DGR
    21:45 GAZELLA YELKOVAN 35 83 CLUB SPORİUM DGR

    haberin devamı >>
  • 30/01/2018
    GÜRPINAR SU BC CUP 2018 12.HAFTA MAÇ PROGRAMI
     GÜRPINAR SU BC CUP 12. HAFTA MAÇ PROGRAMI
           
    5 ŞUBAT PAZARTESİ ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    20:30 GSK GÜRSOY GROUP BGR
    21:45 MARAŞLI KUYUMCULUK BİZİMKENT DOĞA AGR
           
    6 ŞUBAT SALI ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    20:30 ELİT AKADEMİ GENYAP İNŞAAT DGR
    21:45 THE MARMARA TİTAN AKADEMİ DGR
           
    7 ŞUBAT ÇARŞAMBA ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    20:30 SHELL İSTANBUL TIP FAK. AGR
    21:45 TEAM SYSTEM BARIŞ DOLAPDERE AGR
           
    8 ŞUBAT PERŞEMBE ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    20:30 CADDEBOSTAN NETS KADIKÖY BELEDİYESİ CGR
    21:45 HAREMS TEAM OLD STARS CGR
           
    9 ŞUBAT CUMA ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    20:30 ALA DİŞ HEKİMLİĞİ FAK. BGR
    21:45 ARKAS DARÜŞŞAFAKA MEZ. CGR

    haberin devamı >>
  • 30/01/2018
    GÜRPINAR SU BC CUP 2018 11.HAFTA MAÇ PROGRAMI
     GÜRPINAR SU BC CUP 11. HAFTA MAÇ PROGRAMI
           
    29 OCAK PAZARTESİ ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    20:30 SUADİYE SUPERSONİCS OLD STARS CGR
    21:45 HONEY BADGERS DİŞ HEKİMLİĞİ FAK. BGR
           
    30 OCAK SALI ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    20:30 MSK DEFENDERS AGR
    21:45 DİNAMO ÇAĞDAŞLAR BGR
           
    31 OCAK ÇARŞAMBA ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    20:30 DARÜŞŞAFAKA MEZ. KAAN CGR
    21:45 GÜLFORM MATBAA ARMADA AGR
           
    1 ŞUBAT PERŞEMBE ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    20:30 RİSİNG İNŞAAT CADDEBOSTAN NETS CGR
    21:45 İSTANBUL BAROSU LİNERİS SOLUTİONS DGR
           
    2 ŞUBAT CUMA ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    20:30 VOGUE ESTETİK GÖZTEPE BASKET DGR
    21:45 GAZELLA YELKOVAN CLUB SPORİUM DGR

    haberin devamı >>
  • 30/01/2018
    GÜRPINAR SU BC CUP 2018 10.HAFTA MAÇ SONUÇLARI
     GÜRPINAR SU BC CUP 10. HAFTA MAÇ PROGRAMI
               
    22 OCAK PAZARTESİ ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    20:30 GENYAP İNŞAAT 84 35 GAZELLA YELKOVAN DGR
    21:45 CLUB SPORİUM 71 49 VOGUE ESTETİK DGR
               
    23 OCAK SALI ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    20:30 ÇAĞDAŞLAR 80 51 ALA BGR
    21:45 MAVİ BİRLİK 45 63 HAREM'S TEAM CGR
               
    24 OCAK ÇARŞAMBA ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    20:30 DENİZBANK PLUS 40 101 TIBBİYE BGR
    21:45 BARIŞ DOLAPDERE 51 48 SHELL AGR
               
    25 OCAK PERŞEMBE ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    20:30 GÖZTEPE BASKET 65 72 İSTANBUL BAROSU DGR
    21:45 THE MARMARA 59 62 ELİT AKADEMİ DGR
               
    26 OCAK CUMA ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    20:30 TİTAN AKADEMİ 38 40 LİNERİS SOLUTİONS DGR
    21:45 KADIKÖY BELEDİYESİ 68 49 ARKAS CGR

    haberin devamı >>
  • 21/01/2018
    GÜRPINAR SU BC CUP 2018 9.HAFTA MAÇ SONUÇLARI
     GÜRPINAR SU BC CUP 9. HAFTA MAÇ PROGRAMI
               
    16 OCAK SALI   ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    21:45 GÜRSOY GROUP 53 72 HONEY BADGERS BGR
               
    17 OCAK ÇARŞAMBA   ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    21:45 CADDEBOSTAN NETS 34 38 SUADİYE SUPERSONİCS CGR
               
    18 OCAK PERŞEMBE ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    21:45 BİZİMKENT DOĞA 50 31 DEFENDERS AGR
               
    19 OCAK CUMA ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    21:45 ARMADA 47 50 MSK AGR

    haberin devamı >>
tüm haberler için tıklayınız >>
MEDYA
FOTOGRAF GALERİSİ
VİDEO GALERİSİ
VİDEO GALERİSİ
tüm videolar için tıklayınız >>
PUAN DURUMU
A TAKIM
BİZİ TAKİP EDİN
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 | BcCup
design